Przydatne informacje

Chcesz nasz odwiedzić?

Zapraszamy ul. Krakowska 135, 25-701 Kielce

 

Chcesz z nami porozmawiać?

Zadzwoń +48 531 008 000

 

Chcesz do nas napisać:

Nasz mail: kontakt@ulvpolska.pl

 

Firma ULV POLSKA Rafał Szulwic jest od 2013 roku wiodącym partnerem niemieckiej firmy Mantis ULV - Sprühgeräte  GmbH, która specjalizuje się w technice oprysku drobną kroplą.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, firma Mantis ULV opracowało innowacyjny system zwalczania chwastów beż użycia środków chemicznych - używając jedynie gorącej wody: BioMant Aqua.

W kilku słowach o tym co robimy...

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Media Społecznościowe

Obszary zastosowań BioMant Aqua


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Technologia BioMant Aqua z gorącą wodą może być również stosowana do zwalczania inwazyjnych egzotyków, takich jak rdest japoński (Fallopia japonica), ambrozja bylicolistna (Ambrosia artimisiifolia), Barszcz Mantegazziego (Heracleum mantegazzianum)  czy Barszczem Sosnowskiego (Heracleum sosnowskyi Mandenbez żadnych chemikaliów. Przy wielokrotnym traktowaniu, roślina jest osłabiona do tego stopnia,  że całkowicie umiera.

Zwalczanie gatunków inwazyjnych

Utrzymanie bez chwastów powierzchni, na których znajduje się duże ilości np doniczek z roślinami ozdobnymi, jest nie lada wyzwaniem. W takich obszarach idealnie sprawdzi się gorąca woda. Najlepszym rozwiązaniem będzie model BioMant Aqua WS- Compact

Szkółki roślin ozdobnych i powierzchnie sprzedażowe 

Modele BioMant WS-Agro zostały zoptymalizowane specjalnie do stosowania w dużych uprawach rzędowych, co umożliwia skuteczne zwalczanie chwastów wzdłuż i w rzędach dzięki  wysięgnikom  bocznym i osłoną opryskiwaczy z systemem FLEX. 

Ekologiczna uprawa w ogrodnictwie produkcyjnym

 W przypadku małych powierzchni, takich jak podjazdy garażowe, optymalnym rozwiązaniem będzie  BioMant Aqua WS-Compact.  Do pielęgnacji dużych obszarów jak parki i cmentarze, polecamy  WS-Compact z agregatem prądotwórczym i zbiornikiem wody jak również  BioMant Aqua WS-I lub WS-II.

Ogrodnictwo i architektura krajobrazu

Ekologiczne zwalczanie chwastów

 Niezależnie od wielkości obszaru oraz od tego, czy jest to duży parking, rynek miejski, wyspa ruchu drogowego, ścieżki spacerowe czy ścieżki rowerowe,  opaski dróg, parki czy cmentarze , BioMant Aqua WS-Compact, WS-I lub WS-II jest najlepszy do usuwania chwastów,

Obszar miejski i zakłady przemysłowe