Przydatne informacje

Chcesz nasz odwiedzić?

Zapraszamy ul. Krakowska 135, 25-701 Kielce

 

Chcesz z nami porozmawiać?

Zadzwoń +48 531 008 000

 

Chcesz do nas napisać:

Nasz mail: kontakt@ulvpolska.pl

 

Firma ULV POLSKA Rafał Szulwic jest od 2013 roku wiodącym partnerem niemieckiej firmy Mantis ULV - Sprühgeräte  GmbH, która specjalizuje się w technice oprysku drobną kroplą.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, firma Mantis ULV opracowało innowacyjny system zwalczania chwastów beż użycia środków chemicznych - używając jedynie gorącej wody: BioMant Aqua.

W kilku słowach o tym co robimy...

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Media Społecznościowe

BioMant WS  AGRO

BioMant WS-I / WS-II

BioMant WS - Compact

BioMant Aqua WS Mini

Akcesoria pasujące do One i Two nie są wliczone w cenę i są dostępne opcjonalnie

Zbiornik na wodę 500 l lub 1000 l; wąż ( max. 40m); automatyczny bęben na wąż, dysza 60mm; ręczny opryskiwacz o szerokości 50cm na kółkach; belka natryskowa ( 100cm); wysięgnik z natryskiem i systemem FLEX ( 24, 40, 55 cm, z jedną lub obie strony); 3-punktowy ( Kat.2 )zaczep lub Euro zaczep do traktora lub nośnika narzędzi; rama montażowa  do np. pojazdów elektrycznych, przyczep, nośników narzędzi, Pickupów

Model ONE (WS I) zasilanie 230V, kocioł podgrzewany dieslem, wraz ze zbiornikiem 500L : 108.000 zł netto

Podgrzewanie LPG (dopłata): 24.750 zł netto

Zasialnie akumulatorowe (dopłata) : 31.000 netto

Zbiornik 1000L ( zamiast 500L) (dopłata): 3.375 zł netto

 

Model TWO (WS II) zasilanie 230V, kocioł podgrzewany dieslem, wraz ze zbiornikiem 1000L : 216.000 zł netto

Podgrzewanie LPG (dopłata): 49.500 zł netto

Zasialnie akumulatorowe (dopłata) : 61.200 netto

Ceny netto+23%VAT

Zalety

Pasuje do każdego pojazdu

Wszystkie modele mogą być dostarczone z przyłączem 3-punktowym (Kat 2), europejskim lub ze specjalną ramą montażową do zamontowania np. na traktorach, pojazdach specjalnych, pojazdach elektrycznych, przyczepach albo pickupach.

Do użytku na dużych obszarach

Stabilna temperatura wody

 

Temperatura wody w konwencjonalnym urządzeniu do uzdatniania wody gorącej nie jest w pełni stabilna. W rezultacie efekty niszczenia chwastów mogą być bardzo zmienne. Urządzenia BioMant serii ONE i TWO są wyposażone w TCS * sterowany czujnikiem, który zapewnia stałą temperaturę wody 99,5 ° C. TCS * może działać szybciej i zawsze osiągnąć bardzo dobry wynik.

 

* TCS: Temperature Control System to  programowalny system kontroli temperatury, w którym prędkość pompy reaguje na temperaturę wody.

 

Zasilany elektrycznie

Wszystkie modele mogą być zasilane całkowicie elektrycznie. 100% czysty układ napędowy jest bardzo cichy (60-74 dBA), nie wymaga konserwacji, jest energooszczędny i jest nie tylko przyjazny dla środowiska, ale także ekonomiczny.

 

Podgrzewacz gazu LPG- chroń środowisko

W standardowym modelu BioMant Aqua ONE / TWO, woda jest ogrzewana za pomocą palnika z silnikiem wysokoprężnym (palniki z silnikami wysokoprężnymi mają emisję sadzy 8-9 razy większą niż samochód z silnikiem Diesla!). Wersje LPG są wyposażone w 100% czysty, przyjazny dla środowiska palnik LPG, który nie powoduje emisji sadzy.  Cechuje się niskimi kosztami konserwacji oraz dużą oszczędnością energii i kosztów.

 

Przyjazny dla środowiska i opłacalny

Istnieje możliwość takiej konfiguracji urządzenia by było bez silnika benzynowego lub wysokoprężnego, bez palnika na olej napędowy, bez emisji sadzy, nie tylko przyjazne dla środowiska, ale także bardziej opłacalne.

BioMant Aqua ONE / TWO

 

 

 

Modele BioMant Aqua ONE i TWO są przeznaczone do użytku na dużych obszarach.

Są zaprojektowane jako samowystarczalny system, nie jest wymagane zewnętrzne podłączenie wody lub zasilania.

  • Modele ONE są wyposażone w palnik i przewidziane dla obsługi przez jedną osobę, szerokość oprysku max. 50-70 cm oraz wydajność robocza do 2.000 m2/h.
  • Modele TWO mają dwa palniki i są skonstruowane dla osłon opryskowych o szerokościach roboczych 100-130 cm lub do obsługi przez dwie osoby wyposażone w lance. Osiągają one wydajność roboczą do 4.000 m2/h.

 

Modele BioMant Aqua ONE i TWO charakteryzują się wysokim przepływem wody odpowiednio 15 i 30 l / min, zapewniając optymalną prędkość roboczą przy niskim zużyciu wody.

Zbiornik wody można łatwo napełnić  (za pomocą pompy i filtra). Użyć można wody pitnej, wody studziennej, wody źródlanej, wody z kanału lub rowu ...

 

Urządzenie ma z integrowaną myjkę wysokociśnieniową.

Ekologiczne zwalczanie chwastów